sestdiena, 2012. gada 29. decembris

Papildkomikss: Sveicieni no trimdas

Zīmēt sievietes ir grūti.

12 comments:

 1. Caurmērā vidējā bilde uzzīmēta, bravo ;)

  AtbildētDzēst
 2. Visi komentē delfi.lv, iesākot tekstu ar "Sveiki, nabagmājā..."

  AtbildētDzēst
 3. Džeks ar DHL cepurīti nezkāpēc brūnajā UPS formā un ar UPS kurjeriem raksturīgo uzparikti :-)
  Bet teksti O.K.

  AtbildētDzēst
 4. iģeaļņiks, joptv!

  katru reizi uz šo skatoties seju pārņem smaids! pat lielāks kā tad, kad braucu tramvajā un piedzēries stepans(jaunībā)stāstīja, ka godmanis viņam atņēma darbu, jo viņš bija apsargs Parex bankā.

  AtbildētDzēst
 5. Un 2x2 metru betonētajā pagalmā bez 12 tusētājiem apbrīnojamā kārtā atrodas vieta arī grilam, galdiņam un 4 kastēm ar to alu, kam tajā brīdī bija vislielākā atlaide.

  AtbildētDzēst
 6. Man zel lasit tadas lietas. Kapec vajag radit tikai negativos piemerus? Kapec tada attieksme - nu gan idioti, aizbrauc skuret arzemju cuku sudus vai stradat Lidl par minimalo algu - hahaha... Kapec jaapsmej cilveki, kas uzdrikstas meginat savu dzivi mainit nevis sedet majas un tikai cinkstet par slikto dzivi Latvija. Te nav jasmejas, ka cilveki ir spiesti aizbraukt. Nav viegli atstat savu gimeni un draugus. Vel grutak ir zinat, ka valstij ir absoluti vienalga, ka cilveki izdzivos ar noteikto iztikas minimumu. Kas negrib stradat tapat nekur nebrauc, tapec nevajag te kariket kaut kadus negativos tipus.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Varētu piekrist, ja tēlu nebūtu no dzīves.

   Dzēst
  2. Kā es rēcu par šito komentāru, pat skaļāk, nekā par bildi (kura ir lieliska)
   #VainoValsti

   Dzēst
 7. Teiksim godīgi - šie piemēri ir patiesībā ļoti precīzi, un savā ziņā labi vien ir, ka šie indivīdi ir atraduši sev vietu zem saules... ;) Tomēr ir neskaitāmi piemēri, par cilvēkiem, kuri sekmīgi darbojas gan banku sfērā, gan uzņēmējdarbībā - par tiem gan zinam krietni mazāk, jo tie ne par ko nesūdzas un tāpēc rodas iespaids, ka ir tikai un vienīgi gaļas cehi un apstākļi, par kuriem atliek novēlēt tikai labāko...
  Tomēr ir arī monētas otra puse - palikušie protams sevi var tagad izdentificēt, kā "pareizo" izvēli izdarījušos, jo palikuši mājās, kur viss ir tik skaisti. Ir jāredz gan dzīve citur, gan jānovērtē mājas - kā arī tad kļūst skaidrāks, kas pie mums ir jāmaina, lai uzlabotos situācija. Jo tomēr nav pārāk sabalansēts tas viss, ja UK cilvēki strādājot par minimālo algu var atļauties ceļot, bet pie mums... pat nezinu ko var atļauties pie mums par minimālo algu, ja godīgi...

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Veltīts jau tiem, kas atbrauc un saka, ka te bedre, bet atpakaceļam diņģē naudu no radiem un paziņām :)

   Dzēst