trešdiena, 2017. gada 8. marts

Papildkomikss: Rezerves špikeris

Nav attēlots: opolčencu rezervists.

6 komentāri:

 1. nemuldies. kur X stundas īstā IV daļa? (:

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nomainījās prezidenti, nebūs vairāk loģiski. Jā, tieši tā, iepriekš bija.

   Dzēst
 2. Ha-ha-ha, kaujas bikšu kabatiņas nianse!!!!

  AtbildētDzēst
 3. Nav skaidrs, kāpēc kādam, ja viņam par to nemaksā, būtu jāiet aizstāvēt valdība, riskējot ar dzīvību un veselību. Kas var notikt - nomainīties valdība, attiecīgi, šo teritoriju apsaimniekos cits grupējums, kurš ievāktos nodokļus pados uz augšu Pasaules bankai, vai kas tur ir nākošais feodālis virs lokālās valdības.
  Ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, samaksāt par studijām savam bērnam.
  Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas siltās un drošās mājas. Nāc caur šo saiti un saņem vienu biļeti bez maksas: http://bit.ly/2en6QyG

  AtbildētDzēst
 4. Čau! Čau! Čau! Kāds grib uzklausīt Skolnieciņu? Ko mazais Skolnieciņš domā par Latvijas valdību? Ko gan Skolnieciņš domā par armiju? Vai armijai ir jēga? Vai būt rezervistam ir jēga? Kāpēc cilvēki karo? Kas ir karš?
  Manuprāt, mūsdienu Latvijai vajag armiju, jo ir vēsturiski negatīva pieredze ar Krieviju, ka arī Krimas okupācija un aneksija. Armiju vajag. Bet ja cilvēki būtu labiņi un pacifistiski, tad mēs nekarotu. Tad cilvēces asinis periodiski par zemi nelītu. Bet cilvēks ir cilvēks, karš ir cilvēka būtības daļa... Ko Tu domā par Skolnieciņa domām???
  Cieņā, Tavs hiperaktīvais Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{

  AtbildētDzēst