trešdiena, 2012. gada 21. novembris

Patiesība par LNB!

Nacionālā Bibliotēka. Tautā labāk zināma kā "Gaismas Pils". Pagājušas pāris dienas kopš tika nodota pirmā kārta šīs daudzmiljonu celtnes. Reizēm es vēlos, kaut viss būtu tik vienkārši — taču es zinu patiesību. Tas viss sākās, kad kārtējo reizi pārlasīju Ciānas gudro protokolus, paralēli aplūkojot reptilioīdu sazvērestības atmaskojošos rakstus tīmeklī. Nonākot pie saistības ar masonu—iluminātu sakarības pēkšņi iešāvās prātā doma (visticamāk to stimulēja mana uzticamā folijas alpu strēlnieku naģene). Kas ir divas valstis, kas pasaulē visciešāk sasaistītas ar žīdu—masonu-rotšildu-iluminātu tīklveida struktūrām? Protams, atbilde ir skaidra: ASV un Izraēla. Izlēmu šo nešķīstuma perēkļu vēstniecības atzīmēt Rīgas kartē. Te pēkšņi es piedzīvoju to, ko var saukt tikai par Dievišķās Providences dzirksti: kas izplata masonu-iluminātu melus? Protams, masu mediji (jeb kā es tos saucu — "mazu zombēšanas meli"). Trīcošām rokām es kartē atzīmēju Zaķusalas TV torni. Izveidojās trijstūris. Teju ideāls trijstūris.
Asinsvadi manos deniņos sāka pulsēt. Vai tiešām biju uzdūries žmogu—žīdmasonu rūpīgāk slēptajam noslēpumam? Trījstūris — bet varbūt piramīda?! Neticot pats savām acīm es iezīmēju iegūtajā trijstūrī iluminātu piramīdai raksturīgo visuredzošo aci. Iegūtais pārsteidza pat šo rūdīto konspirologu.
Šī sātaniskā Acs ideāli marķēja jaunās Nacionālās Bibliotēkas atrašanās vietu. Vēl jo vairāk — to aptverot man pār muguru sāka plūst aukstu sviedru tērcīte — arī jaunā LNB ēka ir piramīda, pazīstama kā "Gaismas" pils — ko gan citu nozīmē vārds "ilumināti" ja ne "apgaismotie"?! Domas zibēja prātā kā saniknotu iršu bars, kam nesen samazināts sociālais nodrošinājums: tas noteikti vēl nav viss! Pēc sarežģītas, pie Daugavpils guru apgūtas triangulācijas pielietošanas es tomēr atklāju arī šo Tumsas spēku mīklu tieši tautas degungalā. Lēnām, nu jau noteiktām kustībām es atzīmēju kartē pārējos punktus.
Pirmais: Žaņa Lipkes iela, tiešā Horālās sinagogas tuvumā — šis it kā žīdu glābējs, protams, īstenajiem vēstures pētniekiem pazīstams kā reptiliāņu aģents, kas, vienlaikus imitējot holokausta eksistenci, nodrošināja žīdu ceļu uz Madagaskaru. Bija skaidrs, ka viņš ir noracis vienu no raidītājiem pirms doties atpakaļ uz māteskuģi. Otrais: Kandavas iela. Kandava — zināms Kurzemes žīdu centrs līdz pienāca laiks doties uz Madagaskaru pie atlikušajiem otras izredzētās tautas — lemuriešu — pārstāvjiem. Loģiska izvēle. Trešais punkts bija visgrūtāk rodams, taču tad es sapratu. Prāta spēju slāpējošie viļņi tur ir visstiprākie, jo raidītājs uzstādīts visnesenāk. Biznesa augstskola "Turība". Es ieguvu šausminošu ainu.
Viss Rīgas centrs bija zem nolādēto jūdaistu (Dāvida) zvaigznes. Tas izskaidroja visu: tautas apātiju par spīti atklātam genocīdam, vājos nacionālo spēku rezultātus vēlēšanās, doktora desas nepamatoto sadārdzinājumu. Bija skaidrs, ka šo sešu raidītāju starojumu pastiprināja arī maģistrālo ielu asfalta segums, kā skaidri redzams kartē. Un šīs zvaigznes centrā — žīdmasonu okupantu upurakmens — Uzvaras parks.
Viss bija skaidrs. Okupantu-žīdu orģiju ļaunuma uzlādētais "Uzvaras" parks, ko ar jauno LNB ēku savieno "Uzvaras" bulvāris (tas kalpo par enerģijas pusvadītāju). Bibliotēkas piramīda kalpos par katalizatoru un imperiālo protozoju, lai pastiprinātu jau pastāvošo apspiestības tīklu. Atlicis tikai pusgads līdz jaunā sistēma tiks palaista — simboliski, ka 18. novembra republika tiks pilnīgi iznīcināta palaižot 4. maija "valsts" gadadienā, kad tiks pilnībā atklāta šī te "Gaismas" pils. Ko darīt, lai glābtu dusošos, neapzinīgos aitcilvēkus? Par to nākamreiz.

16 comments:

 1. Ļoti interesants atklājums

  RTU ģērbonī ar, ja nemaldos ir masonu zīmes.

  AtbildētDzēst
 2. kāds sakars Biznesa augstskolai "Turība"? kāpēc tas ir atzīmēts par punktu?
  nekam, ko esi atlicis par "raidītāju" punktu, nav faktiska pamatojuma, tikai tas, kā tu to spēj asociēt. Pat patš acs centrs, kur esi atzīmējis Gaismas pili, neatbilst proporcijām ar The All Seeing Eye.
  šis raksts būtu izklaidējošs, ja tas tiktu pamatots ar konkrētiem argumentiem, bez tā šis viss raksts ir pilnīgas muļķības. katrs var izteikties savā blogā, kā vien vēlās. man tikai žēl, ka kāds patiešām tērē savu laiku šādām muļķībām, runājot tieši par šo piemēru. ceru, ka proti uztvert kritiku.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. HAhhaha:D šī atbilde man šķiet pat smieklīgāka par pašu rakstu :D

   Dzēst
  2. Vai tu esi Mossad aģents?

   Dzēst
  3. Acs iezīmēšana tiešām varētu būt bijusi kļūda. Līnijas izdevušās aptuvenas.

   Neticēsiet, bet rezultāts tomēr ir gandrīz pareizs, un tā zinātniskais pamatojums ir... trijstūra Fermā punkts http://en.wikipedia.org/wiki/Fermat_point ! Punkts, kura attālumu summa līdz virsotnēm ir vismazākā!

   Teicu "gandrīz pareizs" tāpēc (un tas dzēš visas šaubas par vienkāršu sakritību; žēl, ka neatrodos Rīgā tieši šobrīd), ka tas norāda uz neko citu kā bibliotēkas tehniskās palīgēkas atrašanās vietu!... Tik neievērojamā detaļā šajā projektā apslēpts sakoncentrēts viss tā spēks!

   Dzēst
  4. Nupat caursitu "kritiķa" IP... Drošības apsvērumu dēļ neteikšu, no kurienes tas tika rakstīts, bet skaidrs ir tas, ka Čiekuram steidzami jānoiet pagrīdē, viņš ir apdraudēts, jo tiek iedarbināts kodekss Zē-Beta-Fas un tas upurim nekad neko labu nav nozīmējis (Skat filmu "Valsts ienaidnieks").

   Dzēst
  5. Turība jau no 1991. gada ir Latvijas latviešu masonu bāzes organizācija

   Dzēst
 3. Ja jūs ļautiņi domājat, ka nav masonu, iluminātu, ka Holivuda nav žīdu marionete, utt utjp, ka Latvijā pašlaik nav masonu, tad varu jūs sarūgtināt, sakot, ka šajā jautājumā jums nav taisnība.

  AtbildētDzēst
 4. Paldies, ka atvēri acis :O

  AtbildētDzēst
 5. Iespējams ir viss, bet tikpat daudz tas ir arī neiespējams. Jautrs un izklaidējošs raksts :)

  AtbildētDzēst
 6. Vien' bil' pasak' vairāk kā tukstot' vārd'

  http://static.fjcdn.com/pictures/i_b513ae_252788.jpg

  AtbildētDzēst
 7. Pareizi uzbūvēts joks!

  AtbildētDzēst
 8. Ģeniāls raksts ;) Labi, izcili pavelk uz zoba visus konspiroloģiju fanus.

  AtbildētDzēst
 9. Kāda ir kronīša īpašā nozīme? Tas arī nav piebūvēts nejauši.

  AtbildētDzēst
 10. Rāksta - Simbolika Gaismas pils -
  "Почему "Замок света" построен на месте орденских военных-охранных сооружений в Риге?
  Что находилось на месте Латвийской национальной библиотеки?"
  http://latvijas-biblio.livejournal.com

  AtbildētDzēst